Tipy a triky na nejlepší videa z dovolené

Podle průzkumu, který Huawei uskutečnil v červnu tohoto roku v 12 evropských zemí včetně Česka, si až 63 % Čechů na dovolené natáčí videa na mobil. Pokud patříte mezi ně, máme pro vás několik tipů a triků, jak natočit video, kterým se budete hrdě prezentovat všem známým.

 

1. Točit můžete téměř na cokoliv

Rozhodně si nemusíte pořizovat kameru nebo zrcadlovku. Videa z dovolené můžete natáčet klidně i na váš chytrý telefon. Jako třeba Huawei P10, který vám umožňuje natáčet ve vysokém 4K rozlišení. Natáčet však můžete i ve FullHD s rozlišením se 60 snímky za vteřinu a optickou stabilizací obrazu.

clanek11_2.jpg

 

2. Žádný rozklepaný obraz

Udržet kameru nebo foťák v ruce než zachytíte všechny důležité momenty je občas hodně těžké. Video s rozklepaným obrázkem nikoho nezajímá, tomu věřte! Ideální na to je mít stativ nebo selfie tyč, která mobil udrží v jedné pozici. No a nejideálnější je mít tripod, tedy obě tato zařízení v jednom. Využijte naší speciální letní nabídky, která probíhá od 31. 7. do 17. 9. (nebo do vyprodání zásob). Ke koupi Huawei P10 Plus si jako dárek zdarma odnesete nejen zmiňovaný tripod, ale také jako bonus powerbanku a autonabíječku.

shutterstock_449103310_1_.jpg

 

3. Finální úprava

Důležitá je i samotná úprava finálního videa. Věřte, že na dlouhá videa o tom, jak ukazujete po desáté palmu a pláž, nikdo nebude chtít koukat. Vytvořte raději krátký klip, podkreslete ho hudbou a vsaďte jen na ty nejlepší okamžiky. Krátké video je i vhodnější pro sdílení na sociálních sítích. Až budete zajímavé momenty tohoto léta dávat na Instagram, nezapomeňte video označit hastagem #dodejletustavu a soutěžte s námi. Startujeme už 31.7.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.