Road trip aneb jak dodat létu pořádnou šťávu!

Na dovolenou s cestovkou a dalšími 40 cizími lidmi můžete vyrazit kdykoliv. Pojďte se trochu odvázat, vezměte partičku nejlepších kamarádů a vydejte se na cesty autem.

A nemáte-li vlastní velké auto, zasoutěžte si s Huawei o zapůjčení JEEP Wrangler na celý víkend! Stačí sdílet na Instagramu fotku či video, jak dodáváte svému létu šťávu a označit hashtagem #dodejletustavu. Soutěží se od 31. 7. 2017 do 3. 9. 2017 a fotografií můžete nasdílet kolik budete chtít. Nečekaná dobrodružství a skvělé zážitky, které nebude mít jen tak někdo, jsou na dosah!

800.png

Ještě, než vyrazíte

Podle toho, kolik máte na road trip času, si naplánujte trasu.  Ze začátku si zvolte místa, která chcete opravdu navštívit. Romantické západy slunce, výhledy na moře, zajímavá architektura či místní hudební festival, to vše vás během cest může potkat zcela nečekaně. Chcete-li zjistit, kolik času vám cestování zabere, stáhněte si do svého telefonu navigační aplikaci. Jsou lepší než internetové mapy, protože pracují s aktuálními dopravními informacemi v dané lokalitě. Tím se vyhnete dopravním omezením, nehodám, uzavírkám, a zpříjemníte si tak svoji cestu.

Finance pod kontrolou

Než někam vyrazíte, správně si spočítejte všechny náklady. Cena benzínu či nafty se v jednotlivých státech liší, to samé ceny mýtného, dálničních známek a průjezdů tunely. Zkuste popřemýšlet o různých variantách tras bez placených úseků, můžete tak výrazně ušetřit. Nezapomeňte si také zjistit dopravní předpisy daných zemí, které se chystáte procestovat. Zkontrolujte si stav svého auta, abyste později nebyli nepříjemně překvapeni.

1920.png

Dobijte si baterky

Rozhodně se nezapomeňte vybavit kvalitní autonabíječkou, bez které se na dlouhých cestách neobejdete.  Nyní můžete k nákupu mobilního telefonu Huawei P10 získat dokonce jednu zdarma. Navíc jako další dárek obdržíte powerbanku, jako železnou zásobu energie pro váš mobilní telefon. Více o akci najdete zde.

Teambuilding

Na road tripu jsou tím nejcennějším zážitky, které si přivezete. Ty dodají vašemu létu skvělou šťávu, a ještě dlouho si je s přáteli budete připomínat. Abyste předešli stresu, rozdělte si v partě, kdo co bude mít na starost. Někdo může obstarat jídlo, jiný pravidelný přísun kávy a další může kontrolovat dopravní situaci nebo počasí. Road trip je totiž především o spolupráci a zábavě, tak se odvažte a hurá na cestu za dobrodružstvím!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.