Léto s Huawei má pořádnou šťávu!

Umíte si vůbec představit, vyrazit v létě někam bez svého telefonu v kapse? My tedy ne! Pro všechny, co chtějí mít tohle léto ty nejlepší fotky a nikdy se netrápit ukazatelem baterie, tu máme speciální akci s vychytanými dárky a k tomu už 31. 7. startujeme letní soutěž, kde může každý vyhrát jeden z 15 nových telefonů nebo rovnou pronájem JEEP Wrangler na celý víkend!

teasing-cs.jpg

 

...a když říkáme každý, tak každý!

Nebojte, nemusíte mít náš telefon (ale mohli byste! Tak se podívejte sem). Soutěžit může kdokoliv, kdo dokáže vyfotit fotografii a nahrát jí na Instagram. Zadání je jasné: Nahraj co nejlepší fotku nebo video, jak dodáváš svému létu šťávu, sdílej na Instagramu s označením #DodejLetuStavu. Každý týden vybereme 9 nejoriginálnějších příspěvků, které postoupí do zářijového finále soutěže o JEEP Wrangler na víkend a 15 telefonů P10 lite.

produktovka.png

...a ještě nekončíme!

K nákupu chytrého telefonu z řady P10 (P10 lite, P10 nebo P10 Plus) teď dostanete dárky v hodnotě až 3 199 Kč. (Akce platí od 31. 7. do 17. 9. nebo do vyprodání zásob). Některý z nadupaných modelů od Huawei s ohromujícím výkonem tak můžete úplně zdarma dovybavit stylovou power bankou super rychlou auto nabíječkou nebo speciálním tripodem, který kombinuje funkce stativu a selfie tyče. Záleží jen na Vás, jakou verzi telefonu si vyberete a potom si už můžete užívat léto opravdu naplno.

Takže dávej pozor! Soutěžíme totiž jen od 31. 7. do 3. 9. 2017, tak to neprošvihněte!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.