Aplikace, které dokáží s fotkami a videi kouzla!

Léto je v plném proudu a s ním venkovní posezení, grilování s přáteli, výlety a spousta skvělých zážitků, které budete chtít zachytit, abyste na ně nezapomněli. Stačí pouhé jedno kliknutí prstem a v okamžiku sdílíte fotku na sociálních sítích se svými přáteli. Abyste se však mohli pochlubit tím nejlepším, přinášíme vám 5 tipů na aplikace, které dodají fotkám šťávu.

Protože nás zajímá, k jakým účelům nejčastěji své chytré telefony používáte během dovolené, uskutečnili jsme průzkum, abychom to zjistili. Z výsledků vyplynulo i to, že téměř všichni, celých 94 % lidí ve věku 18–45 let, fotí během dovolené právě svým smartphonem. Vychytejte proto fotky co nejvíce a doveďte svůj instagramový účet k dokonalosti pomocí několika užitečných aplikací.

clanek3_1.jpg

 

Fotky jako od profesionála zvládnete i telefonem!

Mezi užitečné funkce Huawei P10 patří mřížka na displeji pro docílení dokonalé kompozice obrazu, ztlumení závěrky, nebo sledování zaostřeného objektu. Ocenit můžete i focení s minimální clonou pro získání efektu zrcadlovky, využít lze i manuální režim, kde si nastavíte ISO, čas, či vyvážení bílé.

Photo Gird

Aplikací na úpravu fotek je nepřeberně, ale Photo Gird jsme si zamilovali, protože je jednoduchý a zahrnuje několik aplikací v jedné. Samozřejmostí je samotná úprava fotek, kdy máte k dispozici více než 60 filtrů. V aplikaci si ale můžete udělat i koláž, a to nejen fotek, ale i videí.  K fotkám pak můžete ještě přidat samolepku, text, pozadí, rámeček a další grafické prvky. Vše, co vás při úpravě fotek napadne, máte k dispozici na jednom místě během pár vteřin.

SuperFastCam

Určitě už jste také zažili situaci, kdy jste zahlédli něco, co by stálo za to natočit, ale než jste stihli zareagovat, zapnout fotoaparát a přepnout na video, nebylo už co točit. To už se vám nestane, pokud použijete SuperFastCam. Na jedno kliknutí na ikonu aplikace okamžitě spustí natáčení. Tomu říkáme jednoduché a geniální řešení!

Planoly

Tato aplikace pomůže s plánováním vašich příspěvků na instagramovém účtu. Po jejím stáhnutí se přihlásíte svým účtem a hned se vám zobrazí všechny vaše příspěvky. Navíc můžete sledovat statistiky vašeho účtu včetně celkového počtu srdíček a komentářů. Můžete to s ní ale rozjet mnohem více a pustit se do plánování postů. Stačí vybrat fotky z mobilu, dropboxu nebo třeba Google drive a nahrát je do aplikace, kde je poté můžete jakkoliv přeskupovat a upravovat.  Zveřejnění na Instagramu pak naplánujete na konkrétní den a přesný čas, a to i s komentáři či popisy.

Mopic

Vytvářejte koláže, které jen tak někdo nemá. Pomocí aplikace Mopic vytváříte totiž koláž vlastním tělem. Stačí si vybrat tvar, například srdíčko, hvězdičku či smajlík, a pomocí jednotlivých kroků vytvoříte vtipnou a originální fotku. Ještě větší zábava to bude s přáteli. Finální fotku pak můžete upravit ještě pomocí několika filtrů.

 

Už se těšíme na vaše příspěvky inspirované nejen našimi tipy! Podělte se o ně s námi pod hastagem #DodejLetuStavu, a zapojte se tak do naší letní soutěže. Jeep na víkend nebo jeden z patnácti telefonů Huawei P10 lite může být váš! Začínáme už 31.7.2017!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.