5 tipů, jak zahnat nudu na letišti

Klasika. Čekáte na letadlo a vymýšlíte, jak se zabavit. Máme pro vás 7 tipů pro to, aby vám čekání uteklolépe. Začneme třemi ryze praktickými tipy, ale protože byste se před odletem měli i trochu pobavit, nezapomínáme ani na legraci.

1. Stáhněte si aplikaci daného letiště

Je užitečné si před odletem stáhnout do mobilu aplikaci daného letiště. Můžete tak sledovat nejen aktuality o vašem letu, ale najdete tu i množství zajímavých informací o Wi-Fi připojení, obchodech, mapu letiště a nabídku veškerého vyžití, které dané letiště nabízí.

 

2. Využijte čas efektivně

Chytrý telefon vám nabízí mnoho možností, jak trávit čas opravdu efektivně. Vyřiďte si pracovní maily, poslouchejte audioknihu nebo si knihu v telefonu rovnou přečtěte. Využijte zkrátka svůj mobil na maximum! S dobrým telefonem se nemusíte bát, že nevystačí baterie. Ale i kdyby, třeba takový Huawei P10 nabijete na 4 hodiny užívání za pouhých 30 minut. Když využijete akce, která probíhá od 31. 7. do 17. 9. (případně do vyprodání zásob), nemusí vás to trápit vůbec, protože k nákupu mobilu získáte powerbanku zdarma!

Máte-li už však práce dost, máme pro vás 4 tipy, jak si na letišti užít opravdovou zábavu.

clanek5_1.jpg

 

3. Hrajte hru u tabule s odlety

Ideální je zabavit se nějakou hrou. Využijte k tomu samotné letiště a zahrajte si hru s tabulí s odlety. Zkoušejte se navzájem, kde leží dané cílové destinace. Schválně kdo z vás dával o zeměpis větší pozor.

 

4. Použijte Tinder

Letiště je vhodným místem k poznání nových lidí. Otevřete proto na svém mobilu některou seznamovací aplikaci. Ideální je třeba celosvětově používaný Tinder. Můžete pokecat s ostatními o jejich cestách.

 

5. Uspořádejte soutěž o nejvtipnější selfie

Získejte parádní zážitky ještě na letišti, ať si máte během letu co vyprávět. Co třeba soutěž o nejvtipnější selfie. S Huawei P10 s duálním fotoaparátem, který se specializuje na tvorbu portrétů, to půjde jako po másle. Na rozdíl od většiny jiných telefonů se s ním nemusíte bát fotit ani na přední foťák, protože i na něm pořídíte kvalitní a ostré fotografie.

 

Nezapomeňte se se svým výtvorem pochlubit také na Instagramu pod hastagem #DodejLetuStavu. Startujeme už 31.7.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.